ویژگی های لندینگ پیج -قسمت چهارم

ویژگی های لندینگ پیج -قسمت چهارم

به آخرین قسمت ویژگی های لندینگ پیج رسیدیم،شما برای داشتن یک لندینگ پیج حرفه ای باید تمامی نکات را رعایت کنید

ویژگی های لندینگ پیج -قسمت چهارم

 


به آخرین قسمت ویژگی های لندینگ پیج رسیدیم،شما برای داشتن یک لندینگ پیج حرفه ای باید تمامی نکات را رعایت کنید:

  • حداقل اسکرول ممکن

اسکرول داشتن در تاثیرگذاری لندینگ پیج شما اثر می گذارد.باید طوری این صفحه را را طراحی و پیاده سازی کنید که بخش CTA اصلی شما حتی المقدور بدون اسکرول کردن در دسترس باشد.همچنین صفحه هرچه اسکرول بیشتری بخورد، میزان مرور آن توسط یوزر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به دلیل اهمیت CTA ،می بایست در طراحی لندینگ پیج ،طوری عمل کرد که صفحه حداقل اسکرول را بخورد و صد البته بخش CTA اصلی بدون اسکرول کردن و در اولین نگاه، جلب توجه نماید.

ولی اگر در لندینگ پیج به انتقال حجم بالای اطلاعات می پردازید،حتما CTA اصلی را در میان صفحه و در بین اطلاعات چندبار و در فواصل مناسب تکرار کنید،تا شانس حفظ یوزر را از دست ندهید.

  • لینک های مناسب و محدود

هدف از هدایت کاربران به لندینگ پیج این است که کار خاصی را انجام دهند و نکات را رعایت کنند ولی در اکثر موارد یوزرها در نخستین حضورشان اقدام مناسبی را انجام نمی دهند،لذا باید سعی در ترغیب او به بازگشت های بعدی داشته باشیم. یوزر در بسیاری از موارد در بار اول در یک سایت ،تصمیم به انجام عمل موردنظر ما نمیگیرد ،که این امری طبیعی است و در مورد لندینگ پیج ها هم صادق است.می توانید با گنجاندن لینک های حیاتی نسبت به بالا بردن شانس برگشت یوزر به سایت اقدام کنید.

توجه داشته باشید که CTA اصلی همواره همان هدف تبلیغات است و سایر لینک های در لیست CTA ها، در درجه دوم اهمیت دارد.سعی کنید لینک هایی به صفحات و پروفایل های خود در شبکه های اجتماعی اصلی که در آنها فعال هستید، لینکی به صفحه اصلی سایت، صفحه تماس با ما و صفحه درباره ما درج کنید.

اما در آخر
در این مطالب یک سری نکات برای لندینگ پیج های حرفه ای بیان کردم که می تواند بازدهی تبلیغات شما را دچار تحول کند.مشکل اصلی به هدر رفتن سرمایه در تبلیغات این است که تبلیغات اغلب به صفحاتی غیر استاندارد لینک می شوند که به عنوان یک لندینگ پیج نمی تواند موثر باشد.هر صفحه از وب سایت شما می تواند به عنوان یک لندینگ پیج عمل کند،زیرا هر صفحه می تواند محل ورود یوزر از راه های تبلیغاتی باشد!!!!!!!!!

بهتر است که تبلیغات خود را بر روی یک فروشگاه یا محصول و سرویس متمرکز نکنید و بخشی از بودجه تبلیغاتی خود را برای جذب یوزرها و آشنایی آنها با برند ها و محصولات خود قرار دهید، با استفاده از این روش می توانید راندمان خود را افزایش دهید و به وفاداری مشتریان خود هم توجه کنید !!!!

از همراهی شما دوستان سپاسگزارم