قدم اول پیش از طراحی سایت

امروزه به دلیل افزایش رقابت در امور تجاری برای رسیدن به هدف می بایست یک استراتژی مناسب تهیه نمود. این امر در راه اندازی وب سایت ها نیز صدق می کند. هر شرکت طراح سایتی می بایست برای رسیدن به هدف مشتری خود یک استراتژی مناسب تهیه کند. البته در اینجا استراتژی به مفهوم هدف نیست بلکه اقدامات و برنامه هایی برای نیل به اهداف از قبل تعیین شده، می باشد. در نخستین قدم شرکتی که طراحی سایت شما را عهده دار خواهد شد می بایست استراتژی خود را در موارد زیر به شما ارائه دهد :

  • تحقیقات برای کلمات کلیدی
  • قواعد کلی برند (Brand)
  • پیدا کردن هویت اصلی کاربران (مشتریان آنلاین) جامعه هدف
  • استراتژی های بازاریابی

قدم دوم ایجاد محتوا

کلمات کلیدی و محتوای مطالب، دو چیز جدانشدنی از یکدیگر هستند. اگر فقط به یکی از آن‌ها توجه کنید هیچ سودی عاید شما نخواهد شد. توجه کافی به هرکدام از آن‌ها راز موفقیت محتوای سایت شما خواهد بود. شما باید روی نوع خاصی از متدهای ایجاد مطالب تمرکز کنید. گوگل و دیگر موتورهای جستجو در حالت حرکت به سمت دنیای سمانتیک (معنایی) هستند و در این مسیر تغییرات زیادی داشته‌اند. با دقت به کلمات کلیدی و محتوای مطالب، می‌توانید از این تغییرات سربلند بیرون بیایید.
تعدادی راه برای مطمئن شدن از اینکه مطالب شما توسط موتورهای جستجو دیده می‌شوند وجود دارد. برخی از این راه‌ها عبارت‌اند از:

  • برای انتشار مطالب خود مثل یک متخصص رفتار کنید.
  • کلمه کلیدی اصلی خود را فراموش نکنید و سعی کنید از آن درجاهای مختلف و در مطالب مرتبط با آن کلمه استفاده کنید.
  • ایده اصلی ایجاد یک مطلب باکیفیت است. همان‌طور که همه می‌دانیم زیبایی مطالب و شیوایی آن‌یکی از نکات اصلی می‌باشد اما کیفیت زمانی نمایان می‌شود که از طریق مطلب شما یک نفر بتواند مشکل خود را حل کند.
 
 

قدم سوم طراحی سایت

پس از آنکه نیازهای مخاطبان و عملکرد سایت شناسایی و بررسی شد، وارد مرحله سوم اجرای پروژه طراحی سایت خواهیم شد.
با توجه به طراحی نقشه سایت و ماهیت و مشخص شدن عملکرد هر یک از بخش های مختلف و همچنین به دست آوردن نیازهای مخاطبین وب سایت در مراحل اول و دوم، اکنون زمان آن رسیده که نقشه گرافیکی و معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب سایت آماده و طراحی گردد. این مرحله که درواقع فاز طراحی گرافیکی سایت نام دارد جزو اصلی ترین مراحل اجرای پروژه طراحی سایت می باشد. طراحی گرافیک سایت می بایست با دقت بسیار ، بر اساس نیازمندی های کاربران سایت، بر اساس عملکرد اصلی وب سایت و همچنین برگرفته از دانش ، تجربه و تخصص بالای تیم طراحی گرافیک وب سایت شرکت پیشگام وب صورت پذیرد. بررسی و مطالعه روانشناسی مخاطبین، روانشناسی رنگ ، مطالعه تصویری پروژه های روز دنیا از جمله مواردی است که در دستور کار تیم طراحی شرکت پیشگام وب قرار دارد و نظارت و حساسیت بسیار بالای مدیران مجموعه به بخش طراحی، سبب خلق آثار و پروژه هایی در خور شان کارفرمایان و مخاطبین ایرانی و قابل رقابت در بازارهای جهانی گردیده است.

قدم چهارم برنامه نویسی سایت

پس از طراحی گرافیک قالب وب سایت و بخش های مختلفی که عملکردهای متفاوتی دارند، در واقع نقشه معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب سایت به دست آمده و اکنون زمان انتخاب بستر و تکنولوژی نرم افزاری مناسب جهت برنامه نویسی ، طراحی سایت و اجرای وب سایت می باشد. مهمترین عامل در این انتخاب ، دانش ، تجربه و تخصص تیم برنامه نویسی شرکت پیشگام وب جهت انتخاب بهترین، سریعترین و همچنین به روز ترین تکنولوژی در طراحی وب سایت می باشد. طراحی ، برنامه نویسی اختصاصی با توجه به نیازمندی های سایت شما، ایجاد تعادل در بهینگی و زیبایی، و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی ها در طراحی و برنامه نویسی سایت از جمله ویژگی های شاخص شرکت پیشگام وب در امر طراحی سایت می باشد. تاکید مدیران این مجموعه بر تحقیق و توسعه، بررسی و مطالعه آخرین مقالات آموزشی و پژوهشی در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و پرتال های سازمانی و فروشگاهی، مطالعه آخرین دستاوردهای تجارت الکترونیک و تجارت مجازی و همچنین آموزش نیروهای متخصص با دانش روز و ... همه و همه سبب افزایش سرعت عمل، کارایی در کنار زیبایی سایت، آسودگی صاحبان مشاغل ، مدیران و کاربران سایت ها گردیده است.

 
 

قدم پنجم تضمین کیفیت

پس از اتمام عملیات اجرایی طراحی سایت، ساخت و برنامه نویسی ، وب سایت وارد مرحله آزمایش و تست عملکرد خواهد شد. در این مرحله کلیه بخش های وب سایت به دقت آزمایش شده و با شرایط و حالات مختلف مقداردهی اولیه استاتیک و ثانویه داینامیک خواهد شد. (مرحله ای مهم در طراحی سایت) پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی، تست نکات امنیتی بر روی وب سایت انجام گردیده و فایروال محافظ امنیتی نیز بر روی پرتال نصب خواهد شد. در صورت انجام هاستینگ سایت بر روی سرورهای قدرتمند شرکت پیشگام وب، علاوه بر فایروال نرم افزاری نصب شده بر روی پرتال ، یک فایروال سخت افزاری و همچنین یک فایروال نرم افزاری نیز به صورت مجزا بر روی سرور نصب شده و از اطلاعات وب سایت شما محافظت خواهد نمود. در این مرحله فرآیند طراحی سایت شما به پایان می رسد .اما پس از اتمام کلیه مراحل فوق، وب سایت شما همچون کودکی تازه متولد شده ، نیازمند مراقبت و نگهداری مستمر می باشد تا به سرانجام مقصود که همان زیبایی، کارایی و حجم بالای بازدید از سایت است برسد.

تماس با ما
اطلاعات تماس

تلفن های تماس  : 
021-88015584
021-88019108
021-88220478

پست الکترونیک :

بخش فروش 
Sales@pishgamweb.com
بخش پشتیبانی
Support@pishgamweb.com
امورنمایندگی ها
Agent@pishgamweb.com

برخی از خدمات پیشگام وب

طراحی وب سایت های فروشگاهی
طراحی وب سایت های شرکتی
طراحی وب سایت های صنعتی
طراحی وب سایت های شخصی
طراحی وب سایت های ورزشی
طراحی وب سایت های هنری
طراحی وب سایت های نمایشگاهی
طراحی وب سایت های گردشگری
طراحی وب سایت های گالری
طراحی وب سایت های کودکان
طراحی وب سایت های کارخانجات

 

درباره پیشگام وب

پیشگام وب با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت و ارائه راه کارهایی متفاوت در زمینه IT توانسته کادر فنی حرفه ای، برگزیده از مجرب ترین افراد در زمینه طراحی وب سایت را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرد هم آورد.

همچنین افتخار دارد در طی چندین سال کار و تلاش راه حلهای جامعی در زمینه های مختلف از قبیل وب سایتهای فروشگاهی  ، وب سایتهای سه بعدی فروشگاهی ، eticket و... را جهت سهولت در انجام کارهای شما و ...